CHP İl Başkanlığına İsmail Çalışkan Getirild

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP İl Başkanlığına İsmail Çalışkan Getirild

CHP Manisa’da Çalışkan Dönemi

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban’ın 25 Aralık tarihinde milletvekilliği aday adaylığı için il başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından yeni il başkanı konusunda isim belli oldu. 
CHP Manisa İl yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde yaptığı toplantı sonrasında yeni il başkanlığı için uzun yollar partinin yönetim kurulu üyeliği yapan İsmail Çalışkan’ın ismini oy birliğiyle kabul etti. 17 ilçe başkanının da onayını alan İsmail Çalışkan’ın ismi CHP Genel Merkezi tarafından da onaylanarak kabul edildi. 
CHP Manisa İl Başkanlığı’na getirilen İsmail Çalışkan yaptığı ilk açıklamasında, eski il başkanı Semih Balaban’dan aldığı bayrağı Manisa’da en iyi yerlere taşıyacaklarını ifade etti. 
Yönetim kurulunun ve ilçe başkanlarının il başkanlığı konusunda kendisine büyük destek verdiğini dile getiren CHP Manisa İl Başkanı İsmail Çalışkan şu ifadelere yer verdi: “Partimizin genel merkezi tarafından il başkanlığı konusunda karar onaylandı. Patimiz için 5 yıl boyunca bir çok başarılı işlere imza atan ve partimizin çıtasını yükselten sayın Semih Balaban’dan aldığım bu bayrağı daha da yükseklere taşımak için var gücümüzle çalışmalara başlayacağız. Genel seçimlere 4 ay gibi bir süre kaldı. Bu süre zarfından gece-gündüz demeden ve yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hepimiz taşın altına elini koyarak Manisa’da partimizi birinci olarak çıkartacağız. Şuanda Manisa’da Cumhur İttifakı’yla kafa kaya gidiyor gibi görünsek de önümüzdeki süreçte bu farkı açacağımıza inanıyorum. Gayretli ve azimli çalışmalarımız sayesinde yıllar sonra CHP’yi Manisa’da birinci parti yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Geçmişte olduğu gibi şimdi de mağdur ve ezilenlerin yanında olmaya, halkımızın sesi olmaya devam edeceğiz.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Soma'da Durdurulan Araçta 20 Gram Metamfetamin Maddesİ BulunduÖnceki Haber

Soma'da Durdurulan Araçta 20 Gram Metamf...

Sinan Ateş'in İsmi Saruhanlı'da Bir Caddeye VerildiSonraki Haber

Sinan Ateş'in İsmi Saruhanlı'da Bir Cadd...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar